close
Menu

Трохи історії Mitas

Компанія «Mitas»

Компанія «Mitas» є чеською компанією з виробництва шин для усюдихідних машин (для сільськогосподарської та промислової техніки і мотоциклів). Початок історії компанії відноситься до 30-х років минулого століття, коли виробництво шин почалося в Празі, столиці тодішньої Чехословаччини, в моравському місті Злін. В даний час у компанії «Mitas» три заводи в Чеській Республіці, один в Сербії і один в Чарлз, Айова, США. Крім заводів у компанії є велика міжнародна мережа з продажу і розповсюдження продукції, яка працює в 14 країнах, в тому числі в США. Мitas виробляє і продає шини під марками Mitas і Cultor. Компанія, маючи оборот в 450 мільйонів євро (за 2012 р), є передовим виробником шин для сільськогосподарської та будівельної техніки в Європі.

 

Шини бренду «Mitas»

Під брендом «Mitas» компанія випускає широкий асортимент радіальних і діагональних шин для тракторів і причепів та широкий асортимент промислових шин, шин широкого призначення (MPT) і шин для землерийної машини (OTR). Під бренд «Mitas» підпадають також шини для мотоциклів-позашляховиків і з вересня 2013 року також радіальні шини для мотоциклів-шляховиків. Асортимент продукції поповнюють також авіаційні шини. Шини, що випускаються під брендом «Mitas», призначені для поширення в якості вихідного обладнання машинобудівними заводами або в якості запасних частин по всьому світу.

Основна діяльність та бренди компанії «Mitas»

Компанія «Mitas» займається виробництвом шин для сільськогосподарської техніки (для тракторів і комбайнів), промислових шин (шини широкого призначення, шини землерийної машини, ковшових навантажувачів і т.д.) і мотоциклетні спортивні шини. У 2012 р, близько 71% доходу компанії представляла продаж сільськогосподарських шин (бренди «Mitas» і «Cultor») і 23% доходу відносилося до продажу мотоциклетних шин. Інша частина доходу від продажу інших продуктів і послуг.

Глобальне поширення продукції

В даний час близько 86% всіх шин, що випускаються компанією «Mitas», поставляється європейським замовникам. Компанія, однак, має намір поширювати продукцію все більше і більше по всьому світу.

 

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!