close
Menu

Шини

Шини
Шини

«Юпітер 9 Агросервіс» - офіційний дилер чеського виробника високоякісних шин - «Mitas».

У нас завжди величезний асортимент типорозмірів високоякісних і надійних шин для сільськогосподарської техніки на складі! І ми готові допомогти «перевзути» вашу техніку оперативно і якісно! Компанія «Mitas» є всесвітньо відомої чеською компанією з виробництва шин, випускає широкий асортимент радіальних і діагональних шин від потужних тракторів до масивних комбайнів, від приготування поля до збирання врожаю. Шини, що випускаються під брендом, призначені для поширення в якості вихідного обладнання машинобудівними заводами або запасних частин по всьому світу.

Компанія пропонує преміальні сільськогосподарські шини, що здатні задовольнити всі потреби замовників, від серії SuperFlexionTire до AC 85 і AC 90 (просапні шини) або ж до серії шин з широким протектором AC 75 і AC 65.

 

Також, компанія «Юпітер 9 Агросервіс» з 2018 року має статус офіційного дилера шин ТМ Trelleborg. Компанія Trelleborg відома у світі з 1905 р. та спеціалізується на виробництві високотехнологічних сільськогосподарських шин, що володіють хорошими експлуатаційними характеристиками і призначені для всіх видів тракторів (від невеликих машин для роботи в саду або на винограднику і до найсучаснішого транспортного засобу потужністю понад 350 кінських сил).

Лінійка радіальних шин TRELLEBORG включає шини з різним малюнком протектора, такі як TM600, TM700, TM800 і TM 900 і ТМ 1000 High Power, призначені для тракторів, тоді як TM2000 являє собою останнє покоління шин радіального типу для збиральних машин. TM1000 High Power володіє збільшеним плямою контакту, що забезпечує більш високу прохідність і менший ступінь ущільнення ґрунту. Нова технологія дозволяє ґрунту повертатися в свій початковий стан, зберігаючи здатність абсорбувати поживні речовини, утримувати воду для підвищення врожайності в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі. Збільшення габаритів, ваги та ефективності техніки неминуче тягне за собою збільшення ущільнення ґрунту і її пошкодження. Для зменшення шкоди необхідно оснащувати техніку шинами низького тиску, що забезпечують підвищену прохідність при транспортуванні великих вантажів. Низький питомий тиск на ґрунт не дозволяє колесу занурюватися в ґрунт, знижуючи тим самим опір коченню. Широка шина з великою площею контакту і великим об'ємом повітря, розподіляє навантаження на велику площу.