close
Menu

Робота в компанії

Робота в компанії

 

Якщо ви шукаєте цікаву роботу, вільно працюєте в творчому середовищі, любите працювати в команді і успішно вирішуєте завдання - це місце для вас. Для компанії «Юпітер 9 Агросервіс» важливі ваші ідеї, досвід та цінності. Нагорода не змусить себе чекати: ми пропонуємо можливість кар'єрного росту, досвід роботи в сприйнятливій до нового і різноманітною корпоративною культурою і, звичайно ж, значні винагороди і пільги.

 

Винагороди та пільги

 

Нашою філософією в області винагород є принцип оплати за результатами роботи. Цей принцип використовується у всіх сферах життя компанії: ми заохочуємо співробітників відповідно до їх роботі на благо компанії і особистим результатами. Особисті результати роботи впливають на величину базової ставки заробітної плати, тоді як величина надбавки залежить від результатів роботи компанії в цілому. Нашою метою є конкурентоспроможність в кожній відповідній області ринку. При досягненні максимальної величини премії загальна винагорода виплачується за найвищим курсом. Наявність додаткових грошових та негрошових пільг також обумовлює бажання людей працювати в офіційного дилера компанії John Deere.

 

Можливості кар'єрного та особистісного росту

 

Можливість кар'єрного росту є суттєвою перевагою роботи в «Юпітер 9 Агросервіс». Ми бажаємо, аби Ви досягли успіху і максимально розвинули свій потенціал. У «Юпітері» у вашому розпорядженні буде широкий спектр можливостей. Крім цього, Ви з куратором регулярно будете обговорювати завдання і подальші перспективи. Буде розроблений план дій, в якому будуть відображені такі показники, як участь в тренінгах, внутрішні посадові переміщення і виконання проектів, що вимагають великої відповідальності.

 

Навчання в компанії - це віртуальний центр, що забезпечує безперервне навчання відповідно до стратегічним напрямком розвитку бізнесу. Ми підтримуємо розвиток навчальних програм з важливих напрямків, таким як управління постачанням, маркетинг, продажі і підтримка клієнтів і виробництво. Дві додаткові програми призначені для підвищення компетенції та навичок лідерства, необхідних для всіх співробітників. У кожній програмі передбачені схеми навчання, що допомагають визначити області для індивідуального розвитку і потреби в навчанні для конкретної роботи.

 

Сприйнятлива до нового і різноманітна корпоративна культура

 

Компанія «Юпітер 9 Агросервіс» виступає за різноманітність. Різноманітність постачальників, дилерів і персоналу. Нам не важливо хто ви - якої раси, релігії, статі, віку або працездатності - ми раді Вам. Тут знають цінність об'єднання різноманітних ідей. Наша культура приймає і розуміє абсолютно всіх працьовитих. Ми прагнемо бути пліч-о-пліч з людьми, які поділяють наші принципи та відповідальність. Це культура, яка відображає світовий ринок, розширює наші ділові можливості, залучає таланти і може вдихнути життя в роботу команди.