close
Menu

Система In-Field Data Sharing

Дане ПО було розроблено під дисплеї нового 4-го покоління для сумісного використання карти одного поля. Перше, що необхідно зазначити – це можливість виключення здогадок відносно перекриття висаджених рядків, засіяних секцій. Система запам’ятовує шлях кожної машини та відображає цю інформацію на інших дисплеях в межах одного поля. Система автоматично відключає форсунки обприскувачів і розкидачів добрив при перетині площ, вже оброблених іншою машиною. А при виконанні польових робіт з кількома продуктами, карта ділиться на сектори щоб унеможливити надмірне внесення добрив.

 

Максимум ефективності

 

·        Спільний доступ до карт і положенню машин сприяє підтримці  належної продуктивності та відповідає за просте управління роботами в полі.

·        Поле ціликом – зменшення масштабу дозволяє переглядати всю територію.

·        Максимальна кількість машин – 6

·        Перегляд карт фактичних норм внесення інших операторів дозволяє перевірити належне калібрування і продуктивність машин.

·        Карти врожайності та вологості - перегляд на машинах цих карт дозволяє отримувати огляд всього поля, спостерігати за ходом роботи, нічого не пропускати і перевіряти продуктивність машини.

 

Гнучке використання

За допомогою функцій «Журнал робіт», «Спільна праця» оператори можуть переглядати і вибирати одну й ту ж операцію в різний час, якщо для завершення операції потрібні різні карти. Доступ до функцій здійснюється на екрані «Список робіт». Функція «Спільна праця» дозволяє відобразити дані, доступні в хмарі, а функція «Журнал робіт» - інформацію, підготовлену за допомогою використовуваного дисплея. Наприклад, якщо виконується кілька операцій по внесенню гербіцидів, для завершення поля можна вибрати попередню операцію по внесенню.

 

Для системи In-Field Data Sharing потрібно дисплей 4-го покоління з необхідним апаратним і програмним забезпеченням.

 

·        Дисплей CommandCenter 4600 з процесором версії 2.0

·        Активація Ultimate 2.0 для CommandCenter 4-го покоління

·        Модульний телематичний шлюз (MTG) 3G або 4G

·        Підписка на JDLink Connect

·        Програмне забезпечення версії 18-1 або новіше

·        Універсальний дисплей 4640

·        Активація Ultimate 2.0 для універсального дисплея 4-го покоління

·        MTG 3G або 4G

·        Підписка JDLink Connect

·        Програмне забезпечення версії 18-1 або новіше.

 

Перевірені переваги системи автоматичного керування!

Image
Image
Image