close
Menu

Роки партнерства, лайфхак та цілодобовий сервіс

7 років розвитку

Наразі в Україні набирає все більше популярності галузь надання послуг сільськогосподарської техніки. Саме у цій сфері розвивається наш партнер на Сумщині «Білопілля транс агро». За час свого існування компанія зросла з кількох одиниць техніки до 60, звісно що парк техніки поповнювався не без допомоги «Юпітер 9 Агросервіс»!

 

Першим же вдалим придбанням техніки John Deere стала пропашна сівалка DB44. Вона цілком та повністю задовольнила потреби, тому головний інженер вирішив поповнити парк компанії ще двома тракторами та двома сівалками. Так було покладено початок плідної співпраці з технікою John Deere. Кожен рік техніки стає більше, тому усі процеси (оранка, посів, обробіток грунту та збирання врожаю) завершуються вчасно та якісно.

 

 

Image

«Автопарк «зеленої» техніки повністю задовольняє наші потреби для надання якісних послуг клієнтам », — зазначає заступник директора Роман Бабенко.

 

Загалом «Юпітер 9 Агросервіс» поставив 35 одиниць техніки: 5 тракторів, 6 комбайнів із 6 жатками, 1 посівний комплекс та 2 сівалки, 4 агрегати Väderstad, 10 агрегатів Geringhoff та самохідний обприскувач.

 

Обіцяний лайфхак: все стає зрозуміло після першої поломки техніки та обслуговування сервісу, лише тоді Ви дійсно знайомитесь із дилером.

«Білопілля транс агро» повністю задоволені рівнем післяпродажної підтримки нашої компанії: «За весь час жодного разу не підвів. Спеціалісти завжди цілодобово на зв’язку. Крім цього, проводять кваліфікаційне навчання наших механізаторів. Відділ запчастин завжди має максимальний асортимент запасних частин для нашої техніки».

 

Для закріплення партнерських відносин регулярно влаштовуються цікаві екскурсії за заводи з виготовлення техніки, представник нашого партнера вже був у Німеччині на заводі кормозбиральних комбайнів. Наступна наша спільна подорож запланована у Ганновер на виставку «Agritechnica», де будуть представленні новинки сільгосптехніки з усього світу та оновлення модельного ряду John Deere.