close
Menu

Прогресивні новинки сільського господарства

Тренди, котрі виведуть продуктивність на новий рівень.

Новий виток «зеленої революції» в сільському господарстві – новітні технології та перехід на цифрові рішення – відіграє ключову роль у збільшенні врожайності, якості культур з одночасним підвищенням ефективності.

 

За допомогою сучасних технологій можна на один прохід здійснювати кілька операцій (без втрати швидкості), організувати всі роботи прямо з офісу, задати норми і карти внесення, а також виставляти всі необхідні параметри роботи техніки та отримувати повну аналітичну інформацію для керування робочим процесом.  Все це – сучасне сільське господарство. 

 

Щоб достигнути видатних результатів у майбутньому, необхідно оперативно реагувати на зміни у технологіях та діяти в ногу з часом. 

 

 

Поле

Правило для отримання запланованого врожаю - проведення посіву у визначені агрономічні терміни. Кліматичні умови не завжди дозволяють провести посів кукурудзи та соняшнику у найсприятливіші терміни. Сучасний розвиток сівалок точного висіву дозволяють проводити посів зі швидкістю 16 км/год з точністю 96-99%!

 

На ринку сільськогосподарської техніки завоювали довіру два методи швидкісного посіву:

 

Перший метод – це використання надлишкового тиску для доставки насіння в посівне ложе. Винахідником та тим хто впровадив цей метод є Vaderstad з сівалкою Tempo.

Другий метод – це доставка насіння за рахунок щіткового транспортера. Новий революційний висівний апарат Exact Emerge, який встановлюється на сівалках John Deere, впроваджує нові стандарти якості та швидкості посіву.

 

Два цих методи дозволяють сіяти у два рази більші площі за однаковий час у порівнянні з традиційними сівалками. Відсутність вільного падіння насіння дозволяють проводити посів у 3D точності за скорочений час. З досвіду може сказати, що 16-и рядкова сівалка Vaderstad Tempo L16 за світловий день у звичайному режимі роботи може засівати від 200 до 260 га. 24-ох рядна Сівалка John Deere DB55 за світловий день засіває 350 – 400 га у звичайному режимі роботи. Ці дані ми отримуємо від реальних аграріїв Київської, Чернігівської та Сумської областей, котрі цінують час, та мають на меті робити у два рази більше за однаковий термін.

 

Швидкісний посів – це тренд, котрий забезпечить наступний ступінь в еволюції посіву просапних культур.

 

Дані

 

Система AG-Data Integrator забезпечує постійний обмін агротехнічний даних між дисплеєм в кабіні машини і платформи 1C.

 

Система AG-Data Integrator – є революційною системою, котра може поєднувати в собі інженерні та агрономічні дані телематичних систем всіх виробників в одному операційному центрі.  Поставити задачу та проконтролювати її виконання, зібрати інформацію картографування та отримати вичерпний аналіз з кожної ділянки поля – основні задачі власників сучасної техніки, що здійснюються за допомогою AG-Data Integrator.

 

Повна аналітика даних та інтеграція одного операційного центру для операцій з усіма виробниками телематичних систем –  тренд, котрий з часом буде майже на першому місці у сільському виробництві. Інтеграція з 1С дозволить контролювати з одного центру не тільки весь парк техніки та всі поля, але й вести бухгалтерську звітність одночасно.

 

 

Image

Безвідмовність

Система Expert Alerts прогнозує поломки та можливий вихід машини з ладу, що дозволяє своєчасно зупинити роботу та оперативно вжити заходи. Наразі діють спеціальні алгоритми, які передбачають поломку не лише електронних, а й механічних компонентів. Таким чином, Expert Alerts може забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом сезону превентивними ремонтами.

 

Expert Alerts – це штучний інтелект, котрий 24 години на добу слідкує за справністю сільськогосподарської техніки, та прогнозує несправності до того, як ця подія трапиться. Впровадження штучного інтелекту в сільське господарство – ще один тренд, котрий виведе продуктивність на новий рівень!