close
Menu

PowerTech E - двигун з харатером

Text

Трактори серії 6В: двигун має значення.

 

Рушійною силою трактора – є надійний та перевірений часом і технікою двигун John Deere Power Tech Е 4045. Ідентичні двигуни вже давно зарекомендували себе своїм винятковим моторесурсом у такій техніці як трактори 6130D та 6125М. У Київський, Чернігівській та Сумській областях, є ідентичні двигуни, котрі напрацювали близько 16 тис. м/г у тяжких умовах, без втручання у конструкцію. У двигуні PowerTech E, обсягом 4,5 л паливо в форсунки подається за допомогою системи HPCR. Паливний насос високого тиску забезпечує миттєву зміну подачі і тиску палива у відповідь на зміну потреб двигуна. Форсунки управляються блоком ECU індивідуально. Управління подачею палива в кожен циліндр в ході кожного робочого циклу здійснюється блоком ECU внаслідок контролю моменту і тривалості включення форсунки. Така система дозволяє мати набагато більшу паливну економічність, ніж всі аналоги з механічною паливною системою. Наприклад, один з операторів трактора 6110В у Сумській області, підтвердив, що споживання палива при посіві кукурудзи просапною 8-ми рядною сівалкою, було на 1 л/га менше ніж при виконанні тієї ж  операції вітчизняним трактором. Паливний бак місткістю 220 л дозволяє працювати повну робочу зміну без жодних дозаправок пальним.

 

Двигун John Deere Power Tech Е 4045 конструктивно розроблений, щоб працювати з вітчизняним паливом с високим вмістом сірки та води.  Наприклад, такі двигуни котрі мають норму токсичності від TIER3 до TIER5 (Final TIER4), розроблені для роботи на паливі ULSD (Ultra-Low Sulfur Diesel - дизельне паливо з наднизьким вмістом сірки). На вимоги роботи двигунів, паливо повинне містити сірки до 15 ppm (мільйонна частка мг / л). В Україні дизельне паливо має вміст сірки, яке становить від 200 ppm до 2000 ppm (мінімум в 12 разів більше, а реально в 130 разів більше, ніж паливо на якому повинен працювати двигуни с високим рівнем норми токсичності викидів). Двигун John Deere Power Tech Е 4045 має норму токсичності TIER 2, що забезпечує його безперебійну роботу на вітчизняному паливі.

 

Трактор, оснащений простою та надійною трансмісією John Deere Power Reverse 24/12, в котрій вже використовується технологія Power Shift (перемикання передач без розриву потоку потужності).   Функція Hi-Lo особливо корисна при виконанні будь-яких сільськогосподарських операцій. Швидкість і крутний момент легко адаптуються до умов, що змінюються (наприклад, особливості ґрунту або рівень нахилу під навантаженням). Здатність перемикання швидкостей в рамках діапазону без зчеплення збільшує передачу зусилля на землю у важких умовах, таким чином підвищується ефективність, зменшується споживання палива та підтримується необхідна швидкість не залежно від умов роботи.  Функція  Hi-Lo відмінно підходить для проведення посіву простими сівалками точного висіву (механічний привід дозуючого пристрою). Зміна швидкості негативно впливає на розташування посівного матеріалу в рядку, що в свою чергу вплине на кінцевий результат та врожайність. Якщо на полі є ділянки, де є нахили, то трактору зі звичайною механічною трансмісією буде тяжко підтримувати швидкість, оскільки необхідно буде переходити на нижчу передачу, а для цього потрібно буде витискати ногою зчеплення та рукою перемикати важіль на необхідну передачу. На тракторах John Deere 6B серії перемикання між пониженою та підвищеною передачею проходить  без розриву потоку потужності. Все що необхідно для перемикання між передачами, це натиснути на кнопку, котра розташована на важелі перемикання передач. Це дозволяє миттєво перемикати передачі та підтримувати сталу швидкість в залежності від умов та операцій.

 

Трансмісія оснащена зчепленням у масляній ванні, що значно підвищує його ресурс під навантаженням та значно знижує силу натискання на педаль.  Зчеплення, що працює в масляній ванні, містить п'ять дисків зчеплення і є оптимальною моделлю для плавного перемикання передач. Диски охолоджуються маслом протягом всього терміну служби.

 

Трактори John Deere 6B серії оснащені механізмом реверсивного руху, що додає зручності експлуатації та буде незамінним при роботі з фронтальним навантажувачем.