close
Menu

Особливості серії 6В

Text

Звір приємного формату

 

Продуктивна гідравлічна система з відкритим центром обладнана насосом потрійної дії, котрий забезпечую потік мастила в трьох контурах. Кожний контур забезпечую окрему роботу своїх вузлів: трансмісія, рульове керування та навісне обладнання. Продуктивність контуру котрий відповідає за роботу селективних клапанів та навіски складає 64 л/хв, що забезпечує всі потреби по причіпному або навісному обладнанню. Трактор має 3 пари селективних клапанів з кольоровою індикацією. Що робити, якщо є потреба в постійному потоці, а трактор оснащений гідравлічною системою з відкритим центром? Для трактора серії 6В – це не викликає труднощів. Гідравлічну систему трактора можливо обладнати муфтою Power Beyond, котра забезпечить підключення споживача безпосередньо до насоса та забезпечить постійний потік. Оскільки гідравлічна система сумісна з трансмісією, а система охолодження розрахована на велике навантаження, складностей з роботою насоса не буде виникати. Система Power Beyond для тракторів 6В серії буде ефективно працювати зі споживачами, котрим потрібний великий обсяг мастила при низькому тиску. Наприклад, така система повністю забезпечить роботу турбіни на вакуумних сівалках точного висіву. В 2018 році у нас був досвід в Київській області по обладнанню трактора 6135В муфтою Power Beyond для роботи з 2-у рядним картоплезбиральним комбайном. Весь сезон трактор пропрацював без жодних нарікань на роботу гідравлічної системи, котра забезпечувала роботу комбайна.

 

Максимальна вантажопідйомність навіски складає 5 400 кг. Вантажопідйомність на відстані 610 мм від кінців крюків - 3050 кг. Чому інші виробники не показують свою вантажопідйомність на відстані 610 мм, та чому це показник важливий? При агрегатуванні трактора повністю навісним обладнанням, наприклад розкидач мінеральних добрив DN236 на 3000 л, його центр маси буде розташований орієнтовно на цій відстані. Отже, навіска чудово справиться з поставленою задачею. Техніка John Deere завжди відповідає винятковій продуктивності, тому всі заявлені технічні данні завжди відповідають дійсності.

 

У 2018 році нашою командою була проведена масштабна демонстрація на компанії, котра налічувала близько 40 показів в реальних польових умовах. Окрема увага була приділена ґрунтообробним операціям. Всі охочі мали можливість на своєму полі побачити трактор John Deere 6110В в роботі з преміальним дисковим культиватором Vaderstad CR300. Даними показами ми демонстрували не тільки можливості трактора та культиватора, а й демонстрували преміальне рішення в плані трактора та ґрунтообробки за доступні кошти для кожного фермерського господарства. В цьому році, ми поставили для себе задачу збільшити кількість показів, щоб майже кожний клієнт зміг побачити у себе продуктивність та надійність техніки в реальних польових умовах.

 

Трактор оснащений системою кондиціювання, котра забезпечить комфортну роботу оператора у жаркі дні польового сезону.

 

У 2019 році, ми значно збільшимо кількість поставки тракторів 6В серії щоб забезпечити всі потреби Сумської, Київської та Чернігівської області, та вийдемо на показник близький к 100 тракторів. В цьому році ми вирішили завести невелику кількість тракторів 6110В в спеціальній комплектації. Ці трактори матимуть сухе зчеплення та 2-ї пари селективних клапанів, але їх вартість не буде відрізняться від вітчизняних тракторів.

 

Навіть такі прості трактори, як 6В серія, можуть працювати з системи точного землеробства, але цю теми ми розкриємо в наступних публікаціях.