close
Menu

John Deere Display 19-1

Text

Оновлення програмного забезпечення 2019-1 приємно вразить.

 

У найновішу технологію John Deere Display додали функцію встановлення PIN-коду безпеки (доступна для приймача StarFire™ 6000 і для Gen4 4240/4640).

 

За допомогою цього рішення клієнти мають можливість включити функцію PIN-коду безпеки і встановіть унікальний 4-значний PIN-код, щоб увімкнути або розблокувати їх пристрій, подібний до мобільного пристрою. Увімкнення цього PIN-коду дозволить лише користувачам з певним PIN-кодом отримати доступ до пристрою, коли він вмикається.

 

Ця функція має два рівні доступу, які можна визначити. PIN-код адміністратора вмикає цю функцію, нею має користуватися менеджер господарства. А додатковий PIN-код оператора може бути створений для використання операторами апарата.

 

Створення A-B Express track

Швидке налаштування A+B прямого шляху для досвідчених користувачів, яким необхідно розпочати роботу максимально швидко. Ця нова функція прибирає 5 натискань на кнопки у порівнянні зі звичайною A + B прямою установкою доріжки. Можливість ручного встановлення точки В зберігається.

 

Вдосконалення документації ISOBUS (TC-GEO)

Документація ISOBUS (TC-GEO) тепер підтримує прямий імпорт і експорт прямих ліній A+B у форматі ISOXML. Це дає можливість використовувати те ж саме провідні лінії на багатобарвній втікали.

 

Розширена Документація GEN4

Документ поля та погодні умови (стадія росту сільськогосподарських культур, вологість та температура ґрунту, швидкість та напрямок вітру та вологість) саме всі ці данні доступні на дисплеї Gen4 для того, щоб мати більш повний набір записів діяльності на місцях.

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image