close
Menu

AutoTrac Turn Automation

Втома оператора – причина втрати продуктивності та, у конкретному випадку, розбіжності поліс для розвороту. Команда John Deere розробила систему AutoTrac Turn

 

Automation та наділили її рядом переваг:

 • можливість зосередитись на роботі, виконуючи необхідні регулювання та приймаючи агротехнічні рішення без зупинки транспортного засобу

 • можливість уважно спостерігати за трактором та працювати на попередження

 • можливість відстежувати перепони на полі, які можуть завдати шкоди.

 • підвищення продуктивності шляхом швидкого та плавного повороту у кінці ряду.

 

Система AutoTrac Turn Automation сумісна з процесором v2.0 для CommandCenter 4600 4-го покоління й універсальним дисплеєм 4640. Система є наступним кроком до повної автоматизації трактора.

Це вдосконалене рішення погоджує роботу машини та функцій агрегатується знаряддя, використовуючи дисплей 4-го покоління, а також приймач StarFire 6000 або StarFire 3000. Система дозволяє операторам автоматизувати роботу, використовуючи інформацію про розташування машини, розташуванні меж і послідовності дій. Внаслідок такого рівня автоматизації функції машини та знаряддя на смугах для розвороту або внутрішніх кордонах можуть виконуватися узгоджено. Система AutoTrac Turn Automation використовує можливості системи управління машиною iTEC для виконання послідовностей дій при повороті в кінці ряду.

 

Завдяки цьому стало простіше виконувати роботу на оптимальної швидкості. Допомагає виробникам досягти високого рівня точності й ефективності. Вона також дозволяє знизити стомлюваність оператора і збільшити ефективність його роботи.

 Налаштування відрізняється простотою і може бути виконане за допомогою однієї простої у використанні сторінки налаштування, розташованої в додатку AutoTrac Turn Automation на процесорі версії 2.0 для CommandCenter 4600 4-го покоління або універсальному дисплеї 4640.

 

Необхідно точно налаштовувати кордону для правильного функціонування системи AutoTrac Turn Automation.

 

Існує п'ять типів кордонів:

• Зовнішня межа – є периметром поля. Для більшої точності ці кордони мають визначатися за зареєстрованими кордонами.

 • Зовнішня межа розворотної смуги – є останнім рядом вздовж сторін поля, де відбувається поворот.

 • Прохідна внутрішній кордон – являє собою периметр необробленої області всередині поля, яка, однак, може перетинатися машиною або знаряддям. Як приклад можна привести водотік.

 • Непрохідна внутрішня межа – являє собою периметр необробленої області всередині поля, яка не може перетинатися машиною та знаряддям.

• Внутрішня межа розворотної смуги – є останнім рядом.

 

 

Що потрібно для роботи з системою AutoTrac Turn Automation?

 

Продукт

Система AutoTrac Turn Automation

Приймач

Приймач StarFire 3000
або StarFire 6000

Сигнал

SF1, SF2, SF3, RTK

Дисплей

Процесор версії 2.0 для дисплея CommandCenter 4600 4-го покоління з активацією CommandCenter Ultimate 2.0 4-го покоління або універсальний дисплей John Deere 4640 з активацією Universal Ultimate 2.0 4-го покоління

Комплект рульового управління

Вбудований комплект системи автоматичного водіння AutoTrac

Функція трактора

Додаток Tractor Implement Automation для знарядь John Deere (потрібно для системи AutoTrac Turn Automation)

 

 

Відмінності між системами автоматизації розворотів AutoTrac Turn Automation і iTEC Pro

При використанні функції iTEC Pro на дисплеї GreenStar 3 2630 система може використовувати зміщення послідовностей, наприклад мінімізувати пропуски або зазори.

 При використанні системи автоматизації розворотів AutoTrac Turn Automation на дисплеї 4-покоління система буде перемикати послідовності, коли знаряддя на 75 відсотків перетне кордон.

 

 

 

 

 

 

 

Image
Image
Image