close
Menu

Сервіс

Якісне сервісне обслуговування - запорука успішної роботи Вашої техніки

 

На сьогодні якісний сервіс – це один з основних пріоритетів для сільгоспвиробників. Саме тому ми прагнемо миттєво й ефективно реагувати на запити, що виникають у наших клієнтів під час експлуатації техніки.

 

Сервісна служба Юпітер 9 Агросервіс - це команда справжніх професіоналів, яка готова  оперативно виїхати на місце й надати високоякісні сервісні послуги. Фахівці сервісної служби пройшли спеціальні навчання, володіють необхідними знаннями та дотримуються всіх європейських стандартів якості під час виконання робіт.

 

Компанія надає клієнтам повний комплекс послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту техніки. Для забезпечення першокласного обслуговування ми маємо просторі ремонтні зони, оснащені найсучаснішим діагностичним і ремонтним обладнанням, що дозволяє нам професійно виконувати всі види робіт. Автомобілі сервісної служби обладнані всім необхідним для ремонту техніки в будь-яких умовах.

 

Фахівці сервісної служби:

· виконують передпродажну підготовку техніки та її запуск в експлуатацію

· проводять навчання операторів та інженерів

· виконують оптимізаційні роботи

· надають послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування

· проводять після сезонний огляд та постановку на зимове зберігання.

 

Прозора гарантійна політика дає Вам можливість завжди отримувати швидке та якісне усунення несправностей. Ви можете продовжити гарантійний період машини за допомогою опції продовженої гарантії, яка захистить Вас від непередбачених витрат.

 

У нас діє програма підтримки клієнтів під час сезонних і після сезонних оглядів, які  допоможуть Вам раціонально використовувати час роботи та повний потенціал техніки. Завдяки багаторічному досвіду нашої команди, ми допомагаємо оптимізувати параметри  Вашої техніки, щоб досягти її максимальної продуктивності.

 

Ми відстежуємо показники задоволеності наших клієнтів технікою та рівнем сервісного обслуговуванням за кількома критеріями. У Вас завжди є можливість оцінити якість нашої роботи або звернутись на гарячу лінію. Ми враховуємо кожне звернення й аналізуємо будь-які зауваження.

 

 

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!