close
Menu

Зернові механічні та пневматичні сівалки

Посівна техніка

John Deere пропонує широкий модельний ряд посівної техніки, що забезпечує високу ефективність і швидкість виконання робіт. У портфоліо представлені механічні та пневматичні сівалки. Усі вони гарантують високоточний посів, що досягається за рахунок спеціалізованих конструктивних рішень (систем дозування насіння, Section Command та ін.).

Переваги техніки

Функціональність і економічність. 
Завдяки культиваторній конструкції деякі сівалки за один прохід можуть виконати не тільки посів, але й передпосівну обробку. Знаряддя використовується для посіву бобових, зернових, кормових, олійних культур та ін. Багато моделей посівної техніки John Deere є широкозахватними, завдяки чому можна швидко обробити поле з мінімальною кількістю проходів (відповідно, і мінімальними витратами палива). В залежності від моделі, сівалки можна вносити добрива як в основну борозну разом з насінням так й в окрему за допомогою окремих сошників та другого контуру пневматичних трубопроводів.  
Оптимальні параметри посіву.
Сівалки John Deere дозволяють досягти встановленої стабільної глибини закладення насіння, що забезпечує рівномірність сходів, а також створює передумови для отримання хорошого врожаю. Міжрядкова відстань (наприклад, 19 або 15 см) підбирається в залежності від різновиду рослин.
Зручне управління. 
Сучасна посівна техніка John Deere обладнана моніторами GreenStar 3 та Gen 4, які дають можливість працювати з новітніми рішенями в галузі точного землеробства. Оператор має змогу калібрувати норму висіву, налаштовувати зміну норми висіву, працювати з картами завдань та посекційним відключенням, при чому, з максимальною автоматизацією процесів та управлінням з дисплею.
Пневматическая сеялка

Пневматичні сівалки

Оптимальні рішення для різноманітних умов сівби: сівалка 1830 з гнучкою рамою та сошниками анкерного типу вирішить проблему сівби у вологий ґрунт; пневматична сівалка 730 підрізає бур'яни, культивує, вносить добрива та висіває за один прохід; модель 1890, завдяки сошнику серії 90, ефективно розрізає пожнивні залишки і забезпечує найсприятливіші умови для сівби за нульовою технологією. Широкий вибір варіантів зернових бункерів моделі 1910 дозволить скласти оптимальний посівний комплекс для досягнення найкращих результатів:

Пневматична сівалка 730LL
Пневматична сівалка 740А
Пневматична сівалка 750А
Пневматична сівалка 1830
Пневматична сівалка 1870
Пневматична сівалка 1890
Пневматична сівалка 1895
Зерновий бункер 1910

Зернові сівалки

Зернові сівалки

Зернова сівалка John Deere 1590 пропонує виключно широкі можливості – від традиційної оранки до її повної відсутності, від зернових до бобових, від простого зерна до насіння трави:

Механічна сівалка моделі 455
Зернова сівалка моделі 1590: робоча ширина: 3,05 - 6,1 м
BD11

Посевная техника John Deere undefined с. Підгірці, Обухівський р-н., Київська обл., Україна, 08710, с.Кодаки, Васильківский р-н, Київска обл., Україна, 08635, м. Київ, Україна, 03127, м. Суми, Україна, 40031, Белая Церковь, м. Ніжин, Україна, 16600, г. Умань, Украина, 20300, г. Черкассы, Украина, 18008 undefined JUPITER 9