close
Menu

Комбайни

Серія W

Серія W

Нова серія W поєднує в собі збільшену на 5 % пропускну здатність, а також безліч розумних деталей, таких як молотильний барабан діаметром 660 мм з 10 билами та швидко встановлюваний брус BoosterBar, поєднує високу продуктивність із плавним потоком скошеної маси та винятковою якістю соломи й зерна.

Серія Т

Серія Т

Серія Т має: гладкий, чіткий розподіл урожаю на зерно і соломину, найбільшу активну площу розділення серед соломотрясів на ринку, а також простору кабіну, яка встановлює нові стандарти комфорту та зручності.

Серія S700

Серія S700: Самохідний комбайн

АВТОМАТИЧНИЙ. . . Абсолютно новий S700 — це автоматичний комбайн. Він поєднує в собі весь наш досвід як одного з найбільших виробників комбайнів у світі. Розроблений нашими інженерами спільно з замовниками, він є революційним щодо продуктивності, якості зерна та зниження втрат.

Жатки комбайнів

Жатки комбайнів

Широкий ряд високопродуктивних жаток комбайна дозволяє виконувати все: від гнучкого обмолочування всіх культур до високоспеціалізованої роботи в екстремальних умовах. Знайдіть свій ідеал.

Комбайни undefined с. Підгірці, Обухівський р-н., Київська обл., Україна, 08710, с.Кодаки, Васильківский р-н, Київска обл., Україна, 08635, м. Київ, Україна, 03127, Україна, 09109, , м. Суми, Україна, 40031, Белая Церковь, м. Ніжин, Україна, 16600, г. Умань, Украина, 20300, г. Черкассы, Украина, 18008 undefined JUPITER 9