close
Menu

Комбайни

Серія W

Серія W

Серія W не тільки підвищує вашу продуктивність і ефективність, а й також забезпечує більш високу якість зерна і соломи завдяки безлічі розумних деталей, таких як великий молотильний барабан 660 мм, секційне підбарабання, 10 молотильних бичів і швидковстановлюваний Booster Bar.

Серія Т

Серія Т

Серія Т має: плавний потік рослинної маси, що не пошкоджує зерно та солому, найбільшу площу активної сепарації на ринку клавішних комбайнів, а також простору кабіну, яка встановлює нові стандарти комфорту та зручності.

Серія S700

Серія S700: Самохідний комбайн

АВТОМАТИЧНИЙ. . . Абсолютно новий S700 — це автоматичний комбайн. Він поєднує в собі весь наш досвід як одного з найбільших виробників комбайнів у світі. Розроблений нашими інженерами спільно з замовниками, він є революційним щодо продуктивності, якості зерна та зниження втрат.

Жатки комбайнів

Жатки комбайнів

Широкий ряд високопродуктивних жаток для різних умов: від універсальних до спеціалізованих. Оберіть тип жатки, яка буде найкраще задовольняти ваші потреби.

Комбайни undefined с. Підгірці, Обухівський р-н., Київська обл., Україна, 08710, с.Кодаки, Васильківский р-н, Київска обл., Україна, 08635, м. Київ, Україна, 03127, Україна, 09109, , м. Суми, Україна, 40031, Белая Церковь, м. Ніжин, Україна, 16600, г. Умань, Украина, 20300, г. Черкассы, Украина, 18008 undefined JUPITER 9