close
Menu

Väderstad

vaderstad

Компанія "Юпітер 9 Агросервіс" є офіційним представником всесвітньо відомої компанії з виробництва причіпного обладнання Väderstad, котра безперервно працює з 1960 року. Перша ж модель стала справжнім проривом у аграрному світі – металева борона.

 

Стратегія компанії направлена на постійне вдосконалення техніки. В ідеалі це виконання декількох операцій за один прохід на великій швидкості. Саме завдяки цьому принципу Ви маєте шанс отримати: вчасне проведення сівби, економію часу, якісну підготовку ґрунту,  заощадження палива і коштів.

 

 

Компанія Väderstad була в списку перших європейських компаній, що використала гумові амортизатори для поглинання можливої вібрації та ударах.   

 

 

 

Акція на запасні частини Vaderstad!

Новини

15/11/2018

Чорна п’ятниця на цілий місяць! Встановлювати на якісну техніку підроблені деталі – справа для камікадзе. Відчуйте різницю разом з оригінальними запчастинами від Väderstad та оцініть наново свої можливості. Безперебійна робота Вашої техніки – це не міф, а ліцензовані деталі. Кожна угода з тіньовими продавцями – надзвичайний ризик своїм майбутнім.Чудова пропозиція при замовленні до 15 грудня – гарантована знижка 10-15%. Гнучка система оплати робить цю пропозицію ще цікавішою.Хутчіш біжіть за посиланням https://goo.gl/H6ynpK та оберіть свою запчастину.Бережіть нервові клітини та свою техніку! За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за номерами: +38 050-407-90-46 +38 050-357-99-28+38 050-307-37-04

 Завдяки  використанню універсальних, точних і потужних агрегатів для обробітку ґрунту Väderstad створюються ідеальні умови для проростання та розвитку культури.

 

  Ми пропонуємо широкий модельний ряд ґрунтобробних агрегатів, які здатні здійснювати якісний обробіток ґрунту на різну глибину, відповідно до різних умов та потреб на полі, а також виконувати декілька операцій лише за один прохід.

 

 

Виникло питання? Зв'яжіться з нами!