close
Menu

Vaderstad

Image

Väderstad

Компанія "Юпітер 9 Агросервіс" є офіційним представником всесвітньо відомої компанії з виробництва причіпного обладнання Väderstad, котра безперервно працює з 1960 року. Перша ж модель стала справжнім проривом у аграрному світі – металева борона.

 

Стратегія компанії направлена на постійне вдосконалення техніки. В ідеалі це виконання декількох операцій за один прохід на великій швидкості. Саме завдяки цьому принципу Ви маєте шанс отримати: вчасне проведення сівби, економію часу, якісну підготовку ґрунту,  заощадження палива і коштів.

 

Компанія Väderstad була в списку перших європейських компаній, що використала гумові амортизатори для поглинання можливої вібрації та ударах.   

Акція на запасні частини Vaderstad!

Новини

15/11/2018

Чорна п’ятниця на цілий місяць! Встановлювати на якісну техніку підроблені деталі – справа для камікадзе. Відчуйте різницю разом з оригінальними запчастинами від Väderstad та оцініть наново свої можливості. Безперебійна робота Вашої техніки – це не міф, а ліцензовані деталі. Кожна угода з тіньовими продавцями – надзвичайний ризик своїм майбутнім.Чудова пропозиція при замовленні до 15 грудня – гарантована знижка 10-15%. Гнучка система оплати робить цю пропозицію ще цікавішою.Хутчіш біжіть за посиланням https://goo.gl/H6ynpK та оберіть свою запчастину.Бережіть нервові клітини та свою техніку! За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за номерами: +38 050-407-90-46 +38 050-357-99-28+38 050-307-37-04